Bornova Baymak Servisi 7/24 Destek – 0850 305 70 64

İzmir’de ihtiyaç olan Baymak servisi artık hizmetinizde. Bundan sonra kombi bakımı, onarımı ve tamiratı son derece ekonomik rakamlara yapılacak ve sizler memnun kalacaksınız. Bildiğiniz üzere doğalgaz altyapısı İzmir’de henüz yeni yeni yayılıyor. Doğal olarak Baymak kombi tercih edenlerin servise ihtiyacı da günden güne artıyor. İşte tam bu noktada biz devreye giriyoruz. Her zaman Bornova ve çevre ilçelerinde bulunan müşterilerimize destek oluyoruz. Bundan sonra oluşan sorunlarınız çok kısa sürede giderilecek ve kombinizi eski sağlığı ile kullanmaya devam edeceksiniz. Daima Bornova Baymak servisi olarak bizden memnun kalacağınıza eminiz. Örneğin kombiniz patlamalı yanıyor ya da ısıtmıyor olabilir. Bunların kısa sürede çözüleceğinden emin olabilirsiniz.

Konu Başlıkları

Kombi Isıtmıyorsa Yapılması Gerekenler

Evlerde, ofislerde ve iş yerlerinde kullanılan kombiler ısıtmıyorsa dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Henüz yeni bir abonelik alan müşterilerimiz daha önce kombi kullanmadıklarından dolayı tecrübesiz olabiliyorlar. Bizi aradıklarında kombilerinin çalıştığını ancak ısıtmadığını dile getirebiliyorlar. Bu noktada ilk önce termostat derecesinin kontrol edilmesini istiyoruz. Eğer gereğinden fazla düşükse ısıtmaması son derece normaldir. Bu şekilde bir problem yaşayan müşterilerimiz için çözümü telefonla bile ücretsiz olarak sunabiliyoruz. Tabii problem başka noktalarda ise Bornova Baymak servisi ekibimiz adrese intikal ediyor ve sorunu hallediyor. Siz de bizi aramaktan ve hizmet almaktan çekinmeyin.

Sıcak Su Vermeyen Kombi Sorunu

Kombi çalışmasına karşın sıcak su gelmiyor olabilir. Bildiğiniz üzere kombiler sıcak suyu daireye dağıtmaktadır. Gerekli tüm musluklara sıcak su gitmektedir. Bu noktada eğer ki sıcak su gelmiyorsa vanaların kontrol edilmesi gerekir. Eğer bunda problem bulunmuyorsa kesinlikle sorunu uzmanların çözmesi gerekmektedir. Ekibimiz ustalıkla bu sorunun da üstesinden gelecektir. Sıcak su dağılımını düzgün yapacak şekilde problem giderilecektir. Alacağınız böylesine kaliteli bir hizmet sonucunda ödeyeceğiniz rakamların yüksek olabileceğini düşünebilirsiniz ancak sizi temin ederiz ki piyasanın altında fiyat politikamız bulunmaktadır. Yüzünüzü güldürmek adına elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Siz de 0850 305 70 64numaralı telefonumuzu kullanarak bize ulaşabilir ve probleminizi anlatarak çözümü için yardımcı olmamızı isteyebilirsiniz.

Yorum yapın

HEMEN ARAYIN