Bornova Petek Temizleme – 0850 305 70 64

Kış aylarında ısınma ile ilgili sorun yaşayan insanlara Bornova petek temizleme firması olarak hizmet vermekteyiz. Sadece petek temizliği değil bütün tesisatın bakım ve onarımını yapmaktayız. Kombi, kombi borusu, su borusu ve peteklerde oluşan kir ve pasları temizleyerek ısıtma tesisatının çalışma gücünü artırmaktayız. Peteklerin 1 ya da 2 yıl aralıklarla temizlenmesi kapalı alanların yeterince iyi ısınmasını sağlayacaktır. Düzenli olarak bakımı yapıldığı taktirde temizliğe bile ihtiyaç duyulmayabilir. Dolayısıyla hem bakım için hem de yıllık temizlik için Bornova petek temizleme servisi olarak taleplerinizi karşılamaktayız.

Bornova Petek Temizleme Firmaları

Kalorifer petekleri sıcak su ile çalışan sistemlerdir. Sıcak su çok hızlı bir şekilde ısındığı için ortamı da en iyi şekilde ısıtmaktadır. Ancak suyun tesisat içerisinde akışı sırasında kirlenmeler meydana gelmektedir. Kireçlenme, çamurlanma, tortu veya balçık gibi maddelerin birikimi meydana gelebilmektedir. Bu şikayetlerin her birini gidermek için Bornova petek temizleme telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve ısıtma sistemlerinizi güçlü hale getirebilirsiniz.

Bornova Petek Temizleme Ustası

Temizlenmeyen kalorifer petekleri çalışırken oldukça fazla enerji harcamaktadır. Harcanan bu enerji yakıt faturalarına fazlasıyla yansımaktadır. Bundan dolayı düzenli olarak petekleri temizletmek hem yakıt tasarrufu sağlayacak hem de ortamın en iyi şekilde ısınmasını sağlayacaktır. Petek temizliği konusunda Bornova bölgesindeki tüm vatandaşlarımız ustalarımızdan destek isteyebilir.

Bornova Petek Temizleme Fiyatları

Bornova ve çevresine 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren Bornova petek temizleme firmamız randevu oluşturduktan sonra en kısa sürede adresinize gelmektedir. Petekleriniz problemini en kalıcı haliyle çözen ustalarımız aynı zamanda bu hizmeti oldukça uygun bir fiyata vermektedir. Bornova petek temizleme fiyatları müşterilerimiz için oldukça uygundur. Hem hızlı hem kaliteli hem de uygun maliyetli hizmet için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın

HEMEN ARAYIN