Bornova Televizyon Servisi – 0850 305 70 64

Televizyon hizmeti konusunda kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen Bornova led tv servisi olarak Bornova ve çevresinde ikamet eden herkese hizmet vermekteyiz. Amacımız teknik servis sektöründe en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti verebilmektir. Gelişen teknolojiyle birlikte yenilenen televizyonların bakımını, onarımını, montajını ve tamirini en donanımlı şekilde yapmaktayız. Alanında profesyonel olan ekip arkadaşlarımız hizmet kalitesini genişletmek ve artırmak için her geçen gün kendini eğitmekte ve geliştirmektedir.

Bornova Led Tv Tamiri

Televizyon arızalarında mutlaka teknik servislere başvurmak gerekmektedir. Televizyonların yapım aşamalarını, parçalarını ve hasar anında nasıl tamir edileceklerini en iyi ustalar bilmektedir. Bornova led tv özel servisi sırasıyla şu şekilde hizmet vermektedir;

  • Arızalı TV’nin servise girişi yapılır,
  • Arıza tespiti yapılır,
  • Müşteri bilgilendirme yapılır,
  • Arızalı malzemenin tespiti yapılır,
  • Arıza giderilir, parçalar yedek parçalarla değiştirilir,
  • TV test ve kontrol aşamasından geçirilir,
  • Paketleme ve teslimat yapılır.

Bunun yanı sıra teknik servislerimiz hızlı bir şekilde adrese gelerek de arızaları giderebilmektedir.

Bornova Led Tv Ustası

Bornova LevTv ustalarımız her markanın televizyonunun bütün özelliklerini bilmektedir. Yapım aşamalarından itibaren bütün özelliklerine hakim olmaktadırlar. Bunun yanı sıra gelişen teknolojiyle birlikte yenilenen televizyonların özellikleri için de eğitimler alınmaktadır. Dolayısıyla her türlü televizyonun bakım, onarım ve tamiri için ustalarımız hizmetinizdedir.Bornova led tv telefon numarası üzerinden 7 gün 24 saat boyunca ustalarımızla irtibat kurabilir ve talep ettiğiniz hizmeti en kısa süre içinde alabilirsiniz.

Bornova Led TvServisi Fiyatları

Teknolojik aletlerin bakım ve onarım maliyetleri değişiklik göstermektedir. Televizyonların da aynı şekilde parçaları, özellikleri ve donanımları farklılık gösterdiği için her birinin onarımı da farklı olabilmektedir. Bornova led tv servisi fiyatları içerisinde işçilik ve yedek parça da dahil olmaktadır. Bornova led tv servisi olarak hizmetlerimizin fiyatları her bütçeye uyacak şekilde uygun olmaktadır.

Yorum yapın

HEMEN ARAYIN