Bornova Termodinamik Servisi – 0850 305 70 64

Bornova Termodinamik servisi yaşadığınız sıkıntılı süreci çözüme kavuşturuyoruz. Klima, kombi, petek arıza, bakım, onarım işlemleri, beyaz eşya ürünleri tamiratı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ocak ve fırın teknik destek hizmeti için bizleri arayabilirsiniz. Uzun yıllar bu sektörde sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Teknik servis hizmetimizden hafta içi her gün ve hafta sonu çalışma saatlerimiz içerisinde yararlanabilirsiniz.

Çevreye Duyarlı Teknik Ekip Hizmeti

Bornova Termodinamik özel servisi yaşam alanınızda problem yaşadığınız her anda ekip elemanlarımız ile yanınızdayız. Termodinamik markalı klima, kombi, petek arıza problemleriniz, termodinamik bulaşık makinesi, buzdolabı ve çamaşır makinesi ürünlerinin problemlerini çözüme kavuşturabilmek için sizlerin yanınızdayız. Klima ve kombi montaj ve demontaj işlemleri, çamaşır makinesi arıza problemleri, çamaşır makinesi kazan dönmeme sorunu, bulaşık makinesi hata kodu sorunu, bulaşık makinesi sıcak su problemi, klima sıcak ve soğuk su problemi, kombi anakart hasarlı problemi, fırın doğalgaza dönüşüm işlemleri, fırın ve ocak, bakım ve onarım işlemleri için bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere kesintisiz hizmetimizi günün 24 saati sunuyoruz.

Bütçeye Dost Fiyatlarla Teknik Servis Hizmeti

Bornova Termodinamik servisi fiyatları yaşam alanınızda probleme neden olarak mağduriyete sebep olan arıza probleminize yönelik belirleniyor. Fiyat aralıkları hakkında net bir bilgi edinebilmek için bizlere yaşadığınız problemi çağrı merkezi hattımız üzerinden aktarabilirsiniz. Yerinde tespit sistemi ile ekip elemanlarımız kısa sürede bulunduğunuz alana gelerek incelemeleri başlatır. Sizlere bütçeye uygun, kaliteli, uygun fiyat aralıkları ile teknik destek hizmeti sağlamaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz.

7/24 Açık Teknik Destek Çağrı Merkezi Hattı

Bornova Termodinamik telefon numarası aracılığı ile bizlere ulaşabilir, kaliteli ve donanımlı servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 7/24 hafta içi ve hafta sonu çalışma saatlerimiz dahilinde bizlere ulaşabilirsiniz. Cihazınıza yönelik yaşadığınız problem gerekli görüldüğünde atölyelerimizde tamir edilir. Eğer cihaz parçalarında bir problem söz konusuysa orjinal ve 1 yıl garantili yedek parça temini sağlanır.

Bornova Termodinamik servisi sizlere yaşam alanındaki konforu yeniden sağlıyoruz. Mağduriyetinizi kısa sürede gidererek ev içi elektronik cihazlarınızı yeniden kullanabileceğiniz bir ortam oluşturuyoruz.

[Toplam: 0 Oy: 0]

Benzer İçerikler