Buca Maktek Servisi – 0850 305 70 64

Kombi ve petek temizlik işlemlerinde sağlığınız bizlere emanet. Klima ve yoğuşmalı kombi sistemleri ısıtma ve soğutma üzerine kurulu sistemlerin her biri teknik destek ekip elemanlarımız tarafından bölgeye uygulanır. Kombi ve petek bakım tamirat ve onarım işlemleri için gerekli olan bütün profesyonel hizmeti Buca maktek servisi olarak

alanında uzman ekip elemanlarımız ile sağlıyoruz.

 

Kombi Arızasına Profesyonel Ekip Desteği

Buca maktek özel servisi yaz ve kış aylarında sıcak ve soğuk hava dengesini sağlayan kombilerin bakım, onarım ve tamirat işlemleri için sizlere destek oluyor. Yıllarca kullanılan üzerinde herhangi bir bakım çalışması sağlanmayan kombiler ilk günkü performansını zamanla yitirir. Pek çoğu çalışamayacak dereceye gelerek arıza sinyalleri verir. Kombi bakım ve arıza işlemleri için sizlere gerekli görüldüğünde orjinal yedek parça temininde bulunuyoruz. 1 yıl garantili yedek parça işlemleri doğrultusunda yaz ve kış aylarını daha rahat ve konforlu geçirmenizi sağlıyoruz.

 

Teknik Destek Çevre Dostu Yedek Parça Fiyatları

Profesyonel ekip elemanlarımızın sunmuş olduğu hizmetler kullanılan maktek marka kombi ve klima tesisatı için geçerli hizmetleri sağlar. Hizmet verdiğimiz farklı markalarda bulunmakla beraber İzmir ve çevre ilçelerinde sizlere maktek servis birimi olarak hizmetimizi sağlıyoruz.

Buca maktek servisi fiyatları uygulama yapılacak olan işleme ve gerekli görüldüğünde yedek parça teminini sağlama işlemlerine göre değişim gösterir. Fiyat üzerine genel bir bilgilendirme alabilmek için müşteri hizmetleri numaramız ile bizlere ulaşabilir, konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Kombi Tamiratı, Bakım ve Onarımında Her An Ulaşabilirsiniz

Kombi sistemleri oldukça hassas ve bir o kadar uzun yıllar kullanılabilecek dayanıklılığa sahiptir. Ancak dikkat edilmediğinde performansında düşüşler yaşanabilir. Bunun yanı sıra kişinin sağlığını tehlikeye atacak problemlerle karşılaşılabilir. Çevre dostu ve müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel yaklaşımımızla kombi arızaları, radyatör sıcak soğuk denge problemleri, kombi su kaçırma arızaları, kombiden ses gelme bu problemleri, çalışan fakat gerekli ısı vermeyen kombi problemlerinde sizlere oldukça yakınız. Buca maktek telefon numarası üzerinden bizleri arayarak şikayet talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede geri dönüş sağlanarak ortaklaşa belirlenen uygun gün ve saatte ekip elemanlarımız alana müdahalede bulunarak yaşanan problemin giderilmesi için işlemleri başlatır.

Buca maktek servisi ile yapılacak bütün konuşmalar doğrultusunda hasar tespit kaydı oluşturulur. Kalorifer peteği temizlik, bakım ve onarım işlemleri için yine bizleri arayabilirsiniz. Talepte önerilerinizi iletişim hattı üzerinden bizlere iletebilirsiniz. Kısa sürede sizlere geri dönüş yaparak daha iyi ve konforlu bir yaşam alanı sağlamaktan dolayı memnuniyet duyacağız.

 

[Toplam: 0 Oy: 0]

Benzer İçerikler