Güzelbahçe İmmergas Servisi – 0850 305 70 64

Güzelbahçe immergas servisi İzmir ve çevresindeki ilçeler de teknik destek hizmeti kapsamında faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Çalışma prensibimiz de yer alan müşterinin her zaman memnun olması, kendisini iyi hissetmesi öncelikli amacımızdır. Klima ve kombi tamir ve bakım işlemlerinde uygun fiyat politikasını benimsiyoruz. Geniş bir alanda her an ulaşılabilir bir hizmet sunmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz.

Sistemli Teknik Hizmet Servisi

Güzelbahçe immergas özel servisi alanında belirli bir tecrübeye sahip olan çalışanlarımız ile kesintisiz hizmetimizi sağlamaya devam ediyoruz. Amacımız herhangi bir mağduriyet yaşatmadan problemlere yönelik en iyi ve alternatif çözüm yolunu sizlere sağlayabilmektir. Kaliteli hizmetimiz için bizleri arayabilirsiniz.

Kombi Arızalarına Uygun Fiyat Politikası Geliştiriyoruz!

Güzelbahçe immergas servisi fiyatları belirlenirken yapılan iş kapsamındaki bireysel işçilik ücreti oluşan arıza kapsamı ve sağlanan yedek parça temini doğrultusunda genel bir fiyat oluşturulur. Fiyat listesi belirlenirken her zaman en adil ve uygun fiyat aralığına sizlere sunuyoruz. Konu üzerine daha detaylı bilgi alabilmek için yaşamış olduğunuz problemi net bir şekilde bizlere aktarabilir, çözüme yönelik süreci kısa sürede başlatabilirsiniz.

Arıza Tespit ve Çözüm Süreci Teknik Destek Hattı

Güzelbahçe immergas telefon numarası aracılığı ile yapılacak görüşmelerde her an ulaşılabilir olmak amacındayız. İhtiyaç duyduğunuz anda bizleri arayabilir arıza kaydı oluşturarak kısa sürede sizlerle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz. Mevsim koşulları göz önünde bulundurularak yaşanacak kombi arıza ve bakım işlemleri için en yeni sistemleri sizlere sunarak bu süreçte biz de kendimizi geliştiriyoruz.

Güzelbahçe immergas servisi yedek parça hizmetinde en az 1 yıl garantiye sahip %100 orjinal yedek parça bulunduruyoruz. Gerekli görüldüğünde klima ya da kombi ana mekanizması içerisinde kart değişimi ya da parça değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

[Toplam: 0 Oy: 0]

Benzer İçerikler