İzmir Servisi – 0850 305 70 64

İzmir kombi Servisi – 0850 305 70 64

İzmir kombi servisi yaşadığınız en ufak tesisat arızası probleminde sizlerin yanınızda. Haftanın 7 günü her an çalışma saatleri içerisinde bizlerle iletişime geçebilir, bulunduğunuz bölgeye ekip arkadaşlarımızla sizlere yönlendirebiliriz. İzmir ve çevre ilçelerinde sunduğumuz kombi teknik servisi hizmeti ile tecrübemizi ortaya koyuyoruz. Kullandığımız malzemelerin kalitesi 1 yıllık garanti süresi kapsamında sizlere sunuluyor. Urla bölgesinde kombi servis hizmetinden yararlanabilmek için bizlerle müşteri hizmetleri hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İzmir kombi servisi hizmetimizi İzmir ve ilçelerinde 7/24 ulaşılabilir bir politika ile sizlere sunuyoruz. Amacımız yaşadığınız problemi anında çözüme kavuşturarak potansiyelde bulunan konforun devamını sağlayabilmektir. Sunulan hizmet içerisinde yedek parça işlemleri, orjinal ve garantili parçalardan sağlanıyor. Bu kullandığınız cihaz ile uyumlu olacak ve uzun yıllar kullanmaya devam edebileceğiniz bir işlem yapabilmeyi sağlıyor.

İzmir Klima Servisi – 0850 305 70 64

İzmir klima servisi uzman ekip kadrosu ile yaşadığınız her problem de yanınızda. Klima tamir, bakım, montajlama işlemleri profesyonel bir süreç ile sunuluyor. Bizler için önemli olan kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet sunabilmektir. Uygun fiyatlı politikamız kapsamında sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilmek için çağrı merkezi numaramızı kullanabilirsiniz.

İzmir klima servisi olarak 7/24 ulaşılabilir bir noktada bulunuyoruz. İzmir çevre ilçelerinden bizlerle irtibata geçerek yaşadığınız problemi çözüme kavuşturabilirsiniz. Sunduğumuz teknik servis hizmeti içerisinde yalnızca klima bakım, tamir ve onarım hizmetleri bulunmuyor. Petek bakım, onarım ve temizlik hizmetleri, beyaz eşya ürünleri bakım ve tamirat hizmetleri de sağlanıyor. Kombi, klima, bulaşık ve çamaşır makinesi, buzdolabı ya da fırın gibi ürünlerin tamirat sürecinde her an yanınızdayız. Parçaların değiştirilmesi söz konusu olduğunda sizlere orjinal yedek parça hizmeti de sunuyoruz.

İzmir Beyaz Eşya Servisi – 0850 305 70 64

Gelişen teknolojiyle birlikte yenilenen her televizyonun kurulumu veya tamiri için Karşıyaka led tv servisi olarak hizmet vermekteyiz. Televizyonlar kullanıma bağlı olarak bozulabilir. Bunun yanı sıra parçalarında birtakım sorunlar açığa çıkabilir. Televizyonların tamiri sırasında kullanılan araç ve gereçler firma ekiplerimizde bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ihtiyaç duyulan yedek parçalar da firmamız tarafından temin edilmektedir. Dolayısıyla televizyonlarınız ile ilgili yaşadığınız tüm arızalarda Karşıyaka led tvtelefon numarası üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.