Kemalpaşa Maktek Servisi – 0850 305 70 64

Kemalpaşa maktek servisi İzmir’in bütün bölgelerinde 7/24 ulaşılabilir bir noktada bulunuyor. Telefon numaraları üzerinden yapılacak başvurular doğrultusunda kombi arıza, bakım ve onarım işlemleri için kısa sürede bulunduğunuz alana yetkili servis elemanları gönderilir. Herhangi bir durumda teknik aksaklık yaşadığınız her an da bizleri arayabilir, deneyimli ekip elemanlarımızın sunmuş olduğu kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

Kombi Bakım ve Onarımında Kaliteyiz!

Kemalpaşa maktek özel servisi olarak ev ve işyerlerine sağlamış olduğumuz hizmetler kombi tamiratı, kombi bakım çalışmaları, kombi parça değişimi, arıza problemlerini giderme, klima arıza problemlerini giderme, ev içi beyaz eşya ürünlerinde oluşan elektrik gider parça arızalarında orjinal ve garantili yedek parça teminatı sağlıyoruz. Firmamız tarafından verilen tüm bu hizmetler de kullanılacak parça aynı markanın orjinal ürünü olmakla beraber 1 yıllık kullanılabilir garanti hizmeti sağlıyoruz.

 

Bütçeye Uygun Teknik Destek Hizmeti

Ekip elemanlarımız tarafına ilettiğiniz her bir arıza problemini kısa sürede yanıtlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak yaklaştığımız hizmetimizden telefon numaralarımız aracılığı ile faydalanabilirsiniz. Yapılan görüşmeler doğrultusunda kısa sürede bulunduğunuz alana işinde profesyonel çalışanlarımız yönlendirilmektedir. Yapılan işlemler doğrultusunda işçilik ücreti de dahil olmak üzere belirli bir fiyat oluşturulur.

Kemalpaşa maktek servisi fiyatları bütçenize uygunluk sağlayacak ve paranızın hakkını verecek rakamlardan oluşur. Alınan hizmet karşılığında ödenmesi gereken ücretler üzerine detaylı bilgi alabilmek için bizleri iletişim numaralarımız aracılığıyla ulaşarak irtibata geçebilirsiniz.

 

Her An Ulaşılabilir Kombi ve Beyaz Eşya Arıza Hizmeti

Oluşabilecek ani ev içi beyaz eşya ve kombi arızalarınızda sizlerin yanınızdayız. Kemalpaşa maktek telefon numarası Üzerinden bizlerle haftanın 7 günü 24 saat iletişime geçerek probleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Son teknolojinin sağlamış olduğu bütün imkanlardan faydalanarak cihazlarımızı yeniledik. Daha iyi koşullarda arıza tespit ve onarım hizmeti sunabilmek için koşullarımızı elverişli hale getiriyoruz. Bu kapsamda yetkili ve alanında tecrübeli ekip elemanlarımız ile konuşabilirsiniz.

Kemalpaşa maktek servisi İzmir’in bütün ilçelerine sağladığı hizmetler de yardımınıza koşan elemanları belirli aralıklarla eğitimler alarak günümüz koşullarında oluşabilecek cihaz arızalarına donanımlı hale geliyor.

 

Yorum yapın

HEMEN ARAYIN