Seferihisar Maktek Servis – 0850 305 70 64

Seferihisar maktek servisi elemanları olarak sizler için önemli ve kıymetli olanın farkındayız. Güvenilir ve aranan bir hizmetin adresi olmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz. Teknik anlamda klima ve kombi arızalarında bakım ve onarımında hizmet veren Seferihisar şubemiz İzmir’in diğer ilçelerine de yönelik teknik servisi hizmetini sağlıyor. Ulaşımda kolay bir lokasyonda bulunan şubemiz telefon numaraları aracılığı ile aranarak teknik destek isteğinde bulunabilmeye uygundur.

 

1 Yıl Garantili Kombi Yedek Parçaları

Teknik destek adına sağladığımız hizmetlerimiz için ön inceleme yapılmalıdır. Cihazda yaşanan problem tespit edildikten sonra gerektiği takdirde cihaz şubelerimize getirilerek üzerinde uygun işlem sağlanır. Bakım ve onarım işlemlerinin yanı sıra gerekli görüldüğünde parça değişimi yapılması uygun görülür. Parça değişim işlemlerinde yedek parça temin edilmesi için şubemizde sunulan %100 garantili orjinal yedek parça temini işlerinizi kolaylaştıracak üstelik her bir parça 1 yıl garanti süresi ile alana uygulanır.

Seferihisar maktek özel servisi olarak uygulamış olduğumuz hizmet doğrultusunda yapılan işlemin bulunulan alanda yaşanan problemi giderip gideremediği tespit edilir. İncelemeler yapıldıktan ve cihazın onarımı tamamlandıktan sonra ekip elemanlarımız alandan ayrılır.

 

Uygun Fiyatlı Petek Temizliği

Yaşam alanlarında kullanılan doğalgaz hattının, kalorifer peteklerinin düzenli olarak belirli periyotlarla temizlenmesi gerekir. Genellikle yılda 2 kere yapılacak temizleme uygulamaları doğrultusunda ısı yalıtımında kâr sağlanabilir. Kalorifer peteklerinizin ve klimanızın temizlik zamanının geldiğini düşünüyor ve bakım çalışmaları için teknik servisi arıyorsanız bizleri arayarak iletişime geçebilirsiniz. Sizlere kaliteli hizmetimizi sunarken en uygun fiyatlarla işlemlerimizi tamamlıyoruz.

Seferihisar maktek servisi fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmek için telefon numaralarımızı arayabilir ve bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız kısa sürede sizlere geri dönüş yaparak konu hakkında detaylı bilgilendirmeyi sağlarlar.

 

Klima Arızası Teknik Destek Ön Görüşme Talepleri

Kalite ve güvenin adresi olmaktan dolayı memnunuz. Bu mutluluğumuzu sizlerle paylaşıyoruz. Kendini geliştiren ve sürekli yenileyen ekip elemanlarımız tarafından sunulan profesyonel hizmetimizde yeni bir döneme sizlerle başlangıç yapıyoruz.

Seferihisar maktek telefon numarası kullanılarak klima arızası, bakım ve onarım çalışmaları için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Ön görüşmeler doğrultusunda yapılabilecekler hakkında sizlere genel bir bilgilendirme sunulur.

Seferihisar maktek servisi  sizlere beklediğiniz konfor ve güvenlik sağlıyor. Klima bakım, onarım, arıza tespit ve tedavi süreçlerinde beyaz eşya kullanımına yönelik elektronik arıza ve parça değişimi işlemlerinde sizlere oldukça yakınız. İzmir ve çevresindeki ilçeler de sağladığımız hizmet kapsamında uygun fiyatlarla ürünlerinizin tamiratını gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yapın

HEMEN ARAYIN