Torbalı Bosch Servisi 7/24 Destek – 0850 305 70 64

Doğalgaz kullanan evlerde en önemli şeylerin başında kombi ve kalorifer tesisatı geliyor. Bilindiği üzere sadece ısınma amaçlı kullanılmayan doğalgaz, oluşabilecek kombi sorununda ev hayatını felç edebilir. Sıcak su ihtiyacınızın yanı sıra ocak ihtiyacınız da kesilmiş olabilir. Eğer ki Bosch kombi sorunu yaşıyorsanız ve İzmir’in Torbalı ilçesinde bulunuyorsanız sizlere 7/24 destek olduğumuzu bilmelisiniz. Bundan sonra oluşabilecek en ufak sorunda bile yardımınıza koşacak ve gereken desteği vereceğiz. Ekimiz uzmanlardan oluşmaktadır. Alanında uzun yıllar hizmet vermiş ve belli tecrübe edinmiştir. Güler yüzlü hizmet anlayışının yanı sıra zamanı iyi kullanma yeteneklerine de sahiptir. Bu sayede en hızlı şekilde problemler giderilecek ve kombinizi eskisi gibi kullanmaya devam edeceksiniz.

Konu Başlıkları

Radyatör Isıtma Sorunu

Bilindiği üzere kombilerin en sık rastlanan sorunlarından biri radyatörlerin üstünün sıcak olması ancak altının soğuk olmasıdır. Bu sorunun bazı basit nedenleri olabilir. Onları kontrol etmeli ve sorun devam ediyorsa Torbalı Bosch servisi olarak bizimle iletişime geçmelisiniz. Öncelikli olarak kombinizin girişinde konuşlanmış olan filtrelerin tıkalı olma ihtimali bulunmaktadır. Ayrıca bu tıkanıklık peteklerin içinde de oluşabilmektedir. Kalorifer tesisatında bir problem de söz konusu olabilir. Bunun hangisi problem yaşamanıza neden olduğunu bilemeyeceğiniz için kesinlikle 0850 305 70 64 numaralı telefondan bize ulaşmayı ihmal etmemelisiniz. Aksi halde problem devam edecek ve geri dönülmez sorunlar meydana gelecektir.

Kombinizin Bakımlarını Aksatmayın

Özellikle kombi ve kalorifer gibi aletlerde belirli aralıklarla bakım ihtiyacı doğabilir. Cihazınızı aldığınızda yetkili servis sizlere düzenli olarak bakımının yapılması gerektiğini belirtecektir. Eğer ki bu uyarılara uymazsanız ilerleyen zamanlarda belli başlı problemler yaşayabilirsiniz. Bu problemlerin yaşanmaması adına periyodik bakımlarını yaptırmaya özen göstermelisiniz. O halde Torbalı Bosch servisi olarak bizi aramalı ve bakım yaptırmak istediğinizi dile getirmelisiniz. Gerekli işlem en kısa sürede yapılacak ve ekonomik rakamlar sizden talep edilecektir. Hiçbir zaman problemleriniz büyümeyecektir. Alanında uzman ve ileri gelen bir ekibe sahip olduğumuzu söylemekten gurur duyuyoruz. Ayrıca müşterilerimize kredi kartı ile ödeme kolaylığı da sunuyoruz. Bundan sonra akla gelen ilk firmayı yani bizi tercih edeceğinize eminiz.

Yorum yapın

HEMEN ARAYIN