Torbalı Lg Servisi 7/24 Destek – 0850 305 70 64

Torbalı Lg Servisi olarak İzmir merkez ve çevre ilçelerde hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz arasında; çamaşır makinesi bakım ve onarım, çamaşır kurutma makinesi bakım ve onarım, klima bakım ve onarım, fırın bakım ve onarım, bulaşık makinesi bakım ve onarım, mikrodalga fırın bakım ve onarım, kombi bakım ve onarım, derin dondurucu bakım ve onarım, buzdolabı bakım ve onarım, fırınlı ocak bakım ve onarım ve aspiratör bakım ve onarım bulunmaktadır. Tüm bu hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimiz bizlere  0850 305 70 64 numaralı telefondan ulaşabilir.

En sık kullanmış olduğumuz beyaz eşyalardan birisi olan çamaşır makineleri, sık kullanım yaptığımız için en sık arıza da gösteren makinelerdendir. Çamaşır makineleri alt kısmından su akıtma, çok sesli çalışma, çalışma esnasında aşırı derecede sallanma, deterjan kapağının açılmaması, çamaşır makinesinin kapağının kapanmaması, içine konulan çamaşırların iyi bir şekilde yıkanmaması ve çamaşır makinesinin içine aldığı suyu boşaltmaması gibi arızalar gösterebilir. Bu arızaların tümü Torbalı Lg Servisi olarak tarafımızca tamir edilebilir arıza çeşitlerindendir. Çamaşır makinesi arızalarınız için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Torbalı Lg Servisi olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak ve aspiratör gibi beyaz eşyaların bakımlarını yılda bir kez olmak üzere önerirken, kombi gibi yakıt ile çalışan cihazların bakımlarının yılda iki kez olmak üzere yapılmasını önermekteyiz. Kombi bakım ve onarım, buzdolabı bakım ve onarım, çamaşır makinesi bakım ve onarım ve bulaşık makinesi bakım ve onarım için bizlere 0850 305 70 64numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Verdiğimiz tüm hizmetlerin karşılığında siz değerli müşterilerimiz için garanti süresi uygulamamız bulunmaktadır. Her yapılan işlem için garanti süresi işlemi farklı tutulmaktadır.

[Toplam: 0 Oy: 0]

Benzer İçerikler