Urla Samsung Servisi – 0850 305 70 64

Urla Samsung servisi hizmetimiz ile probleminizi kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Yaşadığınız ortamda klima ya da kombi cihazı ile ilgili arıza problemi için bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere en uygun fiyat aralıkları üzerinden teknik destek hizmetimizi sunuyoruz.

Samsung Kalite Odaklı Teknik Destek Ekibi

Urla Samsung özel servisi olarak bünyemizde çalışan bütün elemanlarımız alanında yetkin ve son teknoloji ile donatılmış ürünlere yönelik gerekli donanıma sahiptir. Kuruluşumuz uzun yıllar bu sektörde var olarak her an ulaşılabilir ve kolaylıkla mağduriyet giderebilir bir konumda bulunuyor. Önemli olan müşteri memnuniyetini her an sağlayabilmektir. İzmir ve çevre ilçelerden bizlere ulaşabilir, teknik destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bütçeye Dost Teknik Destek Servisi

Urla Samsung servisi fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmek için yaşadığınız problemi çağrı merkezi hattı üzerinden bizlere aktarabilirsiniz. Kısa sürede sizlere arıza kaydı oluşturularak genel bir fiyat listesi sunulur. Sizler için en uygun ve bütçeye dost rakamlar ile klima bakım, onarım ve tamirat hizmetine sunuyoruz. Hizmet politikamız gereğince kombi bakım onarım ve montajlama işlemleri, petek temizleme işlemleri, beyaz eşya ürünleri bakım, onarım, tamirat işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Kombi Arızanız için Bize Ulaşın

Urla Samsung telefon numarası aracılığı ile bizlere ulaşabilir ve yaşadığınız problemi aktarabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz randevu aralıkları ile sizlere en uygun gün ve saate program oluşturuyoruz. Gerekli görüldüğünde acil durumlarda ekip elemanlarımızı 15 dakika içerisinde bölgeye yönlendirerek mağduriyetinizi gideriyoruz. Sizin güvenliğiniz bizler için kıymetli ve değerli. Sunduğumuz hizmet kalite standartları kapsamında sizlere ulaştırılıyor.

Urla Samsung servisi aracılığı ile sunduğumuz her hizmet garanti kapsamında sağlanıyor. Cihazlarınızda gerekli görüldüğünde parça değişimi yapılır. Samsung markalı cihazlarınıza orjinal ve 1 yıl garantili yedek parça değişimini sağlıyoruz.

Yorum yapın

HEMEN ARAYIN