Urla Vestel Servisi – 0850 305 70 64

Urla Vestel servisi teknik destek ekibimiz ile yaşadığınız problemli süreci çözüme kavuşturuyoruz. Klima, kombi bakım, onarım, arıza işlemleri, petek temizleme ve bakım işlemleri, beyaz eşya ürünleri temizlik ve bakım işlemlerine dair probleminizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Kısa sürede ekip elemanlarımız arıza kaydı oluşturarak sizlere geri dönüş sağlayacaktır. Yaşadığınız problemlerinizde uzman ekip elemanlarımız ile kısa sürede çözüm sağlıyoruz. Uzun yıllar bu sektörde var olmamız bu konuda deneyimli olmamızı sağlıyor. Bizlere aktif telefon hattımız üzerinden her an ulaşım sağlayabilirsiniz.

Güler Yüzlü ve Alanında Uzman Teknik Ekip

Urla Vestel özel servisi olarak İzmir ve çevre ilçelerinden teknik destek hizmeti sağlıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her anda ev, işyeri, hastane, okul ya da şirketinize yönelik kullandığınız klima ve kombi tamiratı için sizlere titiz bir hizmet sağlıyoruz. Özenli ve iletişimi kuvvetli ekip elemanlarımız yaşadığınız problemi kısa sürede çözüme kavuşturuyor. Gerekli görüldüğünde cihazınızın içerisine yedek parça teminatı sağlanabiliyor. Her bir ürün vestel’in orijinal ve 1 yıl garantili yedek parçalarından oluşuyor.

Bütçeye Dost Fiyat Politikası

Urla Vestel servisi fiyatları belirlenirken yaşamış olduğunuz problemli durum göz önünde bulunduruluyor. Almak istediğiniz yardım hakkında ortalama bir rakam öğrenebilmek için bizleri iletişim hattımız üzerinden arayarak konu üzerine genel bir bilgi sahibi olabilirsiniz. En net rakamı ancak yerinde inceleme yapıldıktan sonra problemin kaynağı tespit edilip söylenebilir. Gerekli görüldüğünde yedek parça uygulaması yapılabilir. Böyle bir durumda işçilik ücreti de dahil olarak genel bir fiyat ortaya çıkarılır. Bütçenizi sarsmayacak uygun fiyat aralıkları ile sizlere kaliteli ve özenli bir hizmet sağlıyoruz.

7/24 Teknik Destek Hizmeti

Urla Vestel telefon numarası aracılığı ile her an bizlere ulaşabilir, bulunduğunuz yerden ekip çağırabilirsiniz. İzmir ve çevre ilçelerinden bulunabilir bir konumda yer alıyoruz. Gerekli görüldüğünde acil durumlarda talebinizi en ön sırayı alarak hızlı ve güvenilir bir şekilde bulunduğunuz ortama ekip arkadaşlarımızı yönlendiriyoruz.

Urla Vestel servisi bulunduğunuz bölgede yaşadığınız klima, kombi, petek, arıza, bakım, onarım işlemleri için bizleri arayabilirsiniz. Her an ulaşılabilir ve kesintisiz teknik destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yorum yapın

HEMEN ARAYIN