Balçova Profilo Servisi 7/24 Destek – 0850 305 70 64

Beyaz eşyalar artık yaşam alanlarımızda yaşantımızın bir parçası olarak sayılmaya başlandı. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, çamaşır kurutma makinesi, klima, fırın aspiratör, mikrodalga fırın ve kombi olmadan evlerimizde hiçbir işi yapamaz hale geldik. İnsanlar yerine iş yapmak için programlanmış olan bu cihazlar beyaz eşya firmaları tarafından sağlam ve kalite içerikli olarak üretilmektedir. Beyaz eşyaların kullanım ömürleri haricinde de kullanmak için bu cihazların mutlaka her yıl düzenli olarak bakımlarının yapılması gereklidir. Bakımı düzenli olarak yapılan beyaz eşyalar olması gerektiğinden çok daha uzun bir süre kullanılabilmektedir. Balçova Profilo Servisi olarak siz değerli müşterilerimize uzun bir süreden beri beyaz eşya tamir, beyaz eşya bakım hususunda destek vermekteyiz. İzmir merkez başta olmak üzere tüm İzmir ilçelerinde bizden destek almak istediğinizde bizlere  0850 305 70 64  numaradan ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Telefon numaralarımıza ulaştığınızda sizlere gezici ekibimiz tarafından hizmet verilecektir.

Buzdolabı Arızaları

Tarihimizde belki de en eski kullanılan beyaz eşyalardan birisi olan buzdolapları son zamanlarda daha büyük ve daha çok modernize edilerek beyaz eşya firmaları tarafından üretilmeye başlanmıştır. Beyaz eşyaların en aktif kullanılanlarından birisi olan buzdolapları beyaz eşya firmaları tarafından sağlam ve kalite içerikli olarak üretilmektedir. Genellikle buzdolapları kullanım ömürleri dolduğu için arıza yapmaya başlamaktadır. Buzdolabı arızaları görüldüğünde kesinlikle hızlı bir şekilde yetkili bir servis çağırmak gereklidir.

Buzdolabı arızaları; buzdolabının tavan kısmından sebzeliklere su damlaması, buzdolabının kapağının kapanmaması, buzluk kısmının kapağının kapanmaması, dondurucu kısmının içinde bulunan gıdaların karlanma yapmasına neden olması, buzluk bölümünün hiçbir şekilde çalışmaması, buzdolabın sebzelik kısmında bulunan sebzelerin buz tutması, buzdolabının kış ayarı  veya yaz ayarının çalışmaması, buzdolabının hiçbir şekilde çalışmaması, buzdolabının raflarının kırık olması, buzdolabının kapak kısmında bulunan raflarının kırık olması, buzdolabının çok sesli çalışması gibi arızalar buzdolaplarında en sık görülen arıza çeşitleridir. Bu arızalara engel olabilmek için mutlaka buzdolaplarının aralıklı süreçlerde bakımlarının yapılması gerekir. Buzdolabı arızaları ve buzdolabı bakımı için Balçova Profilo Servisi olarak bizden destek alabilirsiniz.

Benzer İçerikler