Aliağa Profilo Servisi 7/24 Destek – 0850 305 70 64

Beyaz eşyalar aktif olarak tüm ülkemizde kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar gün geçtikçe teknolojinin de gelişmesi ile birlikte bir çok değişim ve gelişim göstererek üretilmeye devam etmektedir. Her üretilen beyaz eşya modeli diğer beyaz eşyalara göre çok daha gelişmiş ve daha aktif kullanılabilir bir durumda üretilmektedir. Beyaz eşya firmaları tarafından üretilen çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, kombi, klima, aspiratör, çamaşır kurutma makinesi, buzdolabı, dondurucu gibi cihazlar beyaz eşya sınıfına girmektedir. Bu beyaz eşyalardan en çok kullanılanlarından birisi olan bulaşık makineleri mutfakta bulaşık yıkamak için kullanılmaktadır. Bir bulaşık makinesinin arızası bulaşık yıkamak ile yükümlü olan kişinin bir çok bulaşığı elde yıkayarak sıkıntı çekmesine neden olur.

Bu sebepten her beyaz eşyanın her yıl düzenli olarak bakımının mutlaka yapılması gereklidir. Bakımı düzenli olarak mutlaka yapılması gereken beyaz eşyalardan birisi de kombilerdir. Kombilerde düzenli olarak yapılan bakımlar her yıl ısı sağlamak için kullanılan kombilerin arıza yapmadan tüm kış boyunca kullanılabilmesini sağlamaktadır. Kombi arızaları ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka kombi bakımları her yıl sonbahar aylarında yapılması gereklidir. İhmal edilerek sonbahar aylarında yapılmayan kombi bakımları kış aylarının içinde veya yaz aylarında da yapılabilir.

Arıza Giderme Ve Bakım

Aliağa Profilo Yetkili Servisi olarak tüm beyaz eşya çeşitlerinde arıza giderme ve bakım işlemleri yapılmaktadır. Tüm bu işlemlerden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Aliağa Profilo Yetkili Servisi tarafımızca yapılan arıza giderme ve bakım işlemleri; Bulaşık makinesi arıza giderme ve bakım, çamaşır makinesi arıza giderme ve bakım, mikrodalga fırın arıza giderme ve bakım, kombi arıza giderme ve bakım, derin dondurucu arıza giderme ve bakım, buzdolabı arıza giderme ve bakım, fırınlı ocak arıza giderme ve bakım, aspiratör arıza giderme ve bakım, çamaşır kurutma makinesi arıza giderme ve bakım, klima arıza giderme ve bakım ve fırın arıza giderme ve bakım olarak sayılabilir. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere 0850 305 70 64 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Tüm yapmış olduğumuz arıza giderme ve bakım sonrasında garanti süresi uygulaması yapılmaktadır.

Yorum yapın

HEMEN ARAYIN