İzmir Profilo Servisi 7/24 Destek – 0850 305 70 64

Beyaz eşyalar çok uzun bir süreden beri yaşam alanlarımızda kullanmış olduğumuz en değerli ev eşyalarımızdır. Dijital ve elektronik olarak üretilen bu cihazlar uzun süre kullanmaya uygun olarak üretilmektedir. Fakat aralıklı süreçlerde beyaz eşyaların arızalarının görülmesi muhtemeldir. Beyaz eşyalarda arıza görülmemesi için mutlaka her yıl düzenli olarak bu cihazlara bakım yapılması gereklidir. İzmir Profilo Servisi olarak İzmir merkez ve çevre ilçelerde siz değerli hemşehrilerimiz için beyaz eşya tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere 0850 305 70 64 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Beyaz eşya olarak günümüzde kullanılmakta olan cihazlar çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, fırın mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, fırınlı ocak, aspiratör ve çamaşır kurutma makinesi olarak sayılabilir. Bu cihazların her birinin arızası diğer cihazların arızlarından farklı olarak görülmektedir. Siz değerli müşterilerimiz için bu makalemizin içeriğinde son zamanlarda aktif olarak kullanılmaya başlanılan çamaşır kurutma makinelerinin arızalarından bahsedelim.

Çamaşır Kurutma Makinesi Arızaları

Çamaşır kurutma makineleri ortalama olarak on beş yılı aşkın bir süreden beri ülkemizde de kullanılmaya başlanmıştır. Çamaşır kurutma makinelerinin havalandırma, ekstra kurutma, karma kurutma gibi kurutma sistemleri bulunmaktadır. Kurutma hacimleri bir birinden farklı olan bu cihazların kullanımı oldukça kolaydır. Modellerine göre bu cihazlar farklı arıza çeşitleri gösterebilir. Arıza çeşitlerinin neredeyse tümü kullanıcı kaynaklı olarak görülmektedir.

İzmir Profilo Servisi olarak çamaşır kurutma makinelerinin tüm arıza çeşitleri tarafımızca tamir edilmektedir. Çamaşır kurutma makinelerinde hangi arızalar gözlemlenir. Çamaşır kurutma makinelerinde en sık görülen arıza çeşitlerinden birisi olan çamaşır kurutma makinesi hiçbir şekilde çalışmıyor arızası genellikle çamaşır kurutma makinelerinin elektrik sisteminde oluşan arızalar nedeni ile görülmektedir. Bu arıza elektrik sisteminde yapılan birkaç işlem ile ve değiştirilen çalıştırıcı parçalar ile tamir edilmektedir. Çamaşır kurutma makinelerinde en sık görülen arızalardan ikincisi ise çamaşır kurutma makinesinin beyin arızalarıdır. Beyin arızaları genellikle çamaşır kurutma makinesini tamamen durdurmadan kurutma makinesinin içine konulan çamaşırları kurutmadığında tespit edilen bir arıza çeşididir.

Benzer İçerikler