Buca Profilo Servisi 7/24 Destek – 0850 305 70 64

Buca Profilo Servisi olarak uzun bir süreden beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çamaşır makinesi arızaları, bulaşık makinesi arızaları, mikrodalga fırın arızaları, kombi arızaları, derin dondurucu arızaları, buzdolabı arızaları, fırınlı ocak arızaları, aspiratör arızaları, çamaşır kurutma makinesi arızaları, klima arızaları ve fırın arızaları için bizlere ulaşabilirsiniz. Beyaz eşyaların tümü sıklıkla arıza yapan beyaz eşyalar değildir. Beyaz eşyaların sıklıkla arıza yapmaması için bakımlarının düzenli olarak her yıl yaptırılması gerekir. Her yıl düzenli olarak bakımları yapılan beyaz eşyaların arıza çıkarttığı gözlemlenmemektedir. Arıza çıkartan bir beyaz eşya için mutlaka yetkili servise haber vermek gereklidir. Yetkili servise haber vermeden bir beyaz eşyanın tamirini yapmaya çalışmak beyaz eşyaların daha yüksek maliyetli olan tamirlere ihtiyaç duymasına daha çok neden olmaktadır.

Çamaşır Makinesi Arızaları

Çamaşır makineleri yaşam alanlarımızda en sık kullanmış olduğumuz beyaz eşyalardan birisidir.  Son zamanlarda çamaşır makinesi olmayan bir ev bulmak oldukça zordur. Zira artık çamaşırın elde yıkanma devri sonlandırılmış hatta artık çamaşırlar balkonlarda kurutmaya bırakılmadan çamaşır makinelerinin kurutmalı olanlarında kurutularak çamaşır dolaplarına yerleştirilmektedir. Çamaşır makinelerinde oluşan bir arıza tüm ev halkının sıkıntıya düşmesine neden olur. Biriken çamaşırlar çamaşır yıkamak ile yükümlü olan kişilerin hızlı bir şekilde tamirci aramaya girişmesine neden olmaktadır.

Buca Profilo Servisi olarak çamaşır makinelerinde oluşan tüm arıza çeşitlerinin tamirini yapmaktayız. İzmir merkez ve çevre ilçelerde hizmet veren firmamıza ulaşım sağlamak için bizlere  0850 305 70 64 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Çamaşır makinelerinde en sık oluşan arızalardan birisi de çamaşır makinesinin hiçbir şekilde elektrik almamasıdır. Bu arıza çeşidi çoğu zaman çamaşır makinesinde motor arızası veya beyin arızası olduğunu gösterir. Çamaşır makinelerinde görülen diğer arıza çeşitleri ise; çamaşır makinesinin çok sesli çalışması, çamaşır makinesinin çamaşır yıkama esnasında çok aşırı ses çıkartması, çamaşır makinesinin alt kısmından su damlatması, çamaşır makinesinin deterjan kapağının açılmaması, çamaşır makinesinin içinde bulunan çamaşırları yıkamaması, çamaşır makinesinin kapağının kapanmaması gibi arızalar çamaşır makinelerinde en sık görülen arızalardır.

Benzer İçerikler