Bayraklı Bosch Servisi 7/24 Destek – 0850 305 70 64

Müşteri memnuniyetini %100 seviyesinde tutmayı hedef alan Bayraklı Bosch servisi firmamız her zaman elinden geldiğinin çok daha fazlasını müşterilerine sunmaya çalışıyor. Alanının lider firmalarından biri olduğumuzu ve bundan sonra tüm kombi sorunlarınıza kısa sürede çözüm getireceğimize emin olabilirsiniz. İzmir’in pek çok farklı bölgesine hizmette bulunan şirketimiz uzun yıllarını bu işe adamıştır. Tecrübeli bir ekibe sahiptir. Fiyat politikasını müşteri memnuniyeti ile ters orantılı tutarak en alt seviyeye çekmiştir. Kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağladığımızı da söylemek istiyoruz. Artık kombi bakımlarınızı, tamiratını ve onarımını çok daha kısa sürede yaptırabileceksiniz. Peki kombinizin başına gelen sorunları öncelikli olarak siz kontrol etmek ister misiniz?

Sorunlara Kesin Tanı Koyma

Kombilerin başına gelen sorunlara kesin tanı koyma son derece önemlidir. Problemi doğru bir şekilde tespit etmek bu işin yarısıdır diyebiliriz. Problemin doğru bir şekilde tespit edilmesinin ardından bakım, tamir ve onarım çok daha hızlı bir şekilde yapılacaktır. Örneğin kombiniz sıcak su vermiyorsa bunun birçok farklı nedeni olabilir. Öncelikli olarak üç yollu vanada arıza meydana gelmiş olabilir. Bununla birlikte cihazınızın sıcak su aksamlarından herhangi biri bozulmuş olabilir. Kesinlikle bu tür problemlerde Bayraklı Bosch servisi olarak bize danışabilir ve destek alabilirsiniz. Kısa sürede problem tespit edilecek ve kalıcı olarak sorun halledilecektir.

Kombi Seçerken Dikkat Edin

Arızaların meydana gelmesinin en büyük sebeplerinden biri doğru kombinin seçilmemiş olmasıdır. Düşük bütçeli ve kaliteli birçok kombi bulunuyorken sizler tecrübesizliğinize yenilip düşük bütçeli kalitesiz kombileri tercih edebilirsiniz. Doğal olarak daha aldığınız ilk günden itibaren problemler meydana gelebilir. O halde seçime büyük özen göstermelisiniz. Özellikle Bosch’unyoğuşmalı kombilerini tercih edebilirsiniz. Bu teknolojinin mucidi olan Bosch, özellikle kombi konusunda müşterilerini hiçbir zaman mağdur etmemektedir. Tabii sizin yaptırmadığınız periyodik bakımlar sonrası sorunlar oluşabilir. Bunun önüne geçmek adına 0850 305 70 64 numaralı telefondan bize ulaşarak periyodik bakımlarını yaptırmak istediğinizi dile getirebilirsiniz. Mutlaka bu bakım sonrası kombinizin ömrü uzayacak ve enerji tasarrufu yapmaya devam edecektir. Her zaman titiz kullanım büyük önem taşımaktadır.

[Toplam: 0 Oy: 0]

Benzer İçerikler