Balçova Bosch Servisi 7/24 Destek – 0850 305 70 64

Kombiler dikkatli seçilerek ihtiyaca uygun bir şekilde satın alınmalı. Örneğin enerji tasarrufu değil de maksimum verim almak istiyorsanız Bosch markasının yoğuşmalı ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte hem enerji tasarrufu hem de maksimum verim istiyorsanız daha farklı modellerine bakabilirsiniz. Bunun yanında sadece enerji tasarrufu sağlayan kombiler de mevcuttur. Doğal olarak ihtiyacınızı en iyi şekilde bilmeli ve buna uygun kombileri tercih etmelisiniz. Peki sorun olmaması için sadece doğru kombiyi mi tercih etmek gerekiyor? Tabii ki de hayır. Bunun yanında satın alınan kombilerin düzenli olarak periyodik bakımlarının yapılması gerekiyor. İşte tam bu noktada da firmamız devreye girerek Balçova Bosch servisi olarak hizmet veriyor. Bakımların önemini yazının devamını okuyunca çok daha iyi anlayacaksınız.

Konu Başlıkları

Periyodik Bakım Kombinizi Kurtarır

Kombinizin daha uzun ömürlü olmasını hem enerji tasarrufu yapmasını hem de maksimum verimde çalışmasını istiyorsanız kesinlikle periyodik bakımlarını aksatmamalısınız. Eğer bu bakımlardan biri sekerse kesinlikle bazı problemler meydana gelebilir. Örneğin kombiniz çok fazla enerji harcamasına rağmen iyi şekilde ısıtmaz ya da tam anlamıyla sıcak su vermez. Bunun yanında birçok farklı parçası arızalanabilir. Bu tür problemler olmaması adına Balçova Bosch servisi olarak hizmetteyiz. Bundan sonra dilediğiniz gibi bizimle iletişime geçebilecek ve periyodik bakımlarını son derece uygun rakamlara yaptırabileceksiniz.

Periyodik Bakımda Ekonomik Fiyatlar

Kombilerin periyodik bakımları yüksek fiyatlara yapılır diye duyumlar almış olabilirsiniz ancak bunun doğru bilinen bir yanlış olduğunu söylemeliyiz. Bundan sonra firmamız sayesinde periyodik bakımlar her bütçeye uygun olacaktır. Tahmin bile edemeyeceğiniz kadar uygun rakamlar talep edilecektir. Bu da memnun kalmanızı ve mutlu olmanızı sağlayacak en önemli özelliklerin başında gelmektedir. Unutmamalısınız ki periyodik bakım sonrası ödemelerinizi kredi kartına taksit şeklinde bile yapabileceksiniz. Dilerseniz nakit isterseniz banka kartı ile de ödeyebileceksiniz. Hemen 0850 305 70 64   numaralı telefonumuzu arayarak bizimle irtibat kurabilir, sorunlarınızı dile getirerek yardım talebinde bulunabilirsiniz. Sizin için haftanın her günü ve günün her saati hizmet verdiğimizi bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Balçova’ya yakışan kombi servisi hizmeti artık sizinle.

Yorum yapın

HEMEN ARAYIN