Bornova Samsung Servisi – 0850 305 70 64

Bornova Samsung servisi hizmet kalitemiz içerisinde doğru güvenilir ve hızlı olabilmeyi önceliyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız kısa sürede yaşadığınız probleme yönelik çözüm yolunu sizlere sunuyor. İzmir ve çevre ilçelerinden bizlere ulaşabilir yaşadığınız mağduriyeti giderebilmemiz için her an teknik destek ekibimizden yardım alabilirsiniz. Klima, kombi petek arıza, onarım, parça değişimi işlemleri için çağrı merkezi hattımız aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Klima Montaj İşlemleri için Teknik Destek Ekibi

Bornova Samsung özel servisi bulunduğunuz her alana kısa sürede ekip elemanlarımızı gönderiyoruz. Yaşadığınız problemin türü ne olursa olsun çözüme yönelik en kaliteli ve teknolojiye duyarlı techizatlar kullanılır. Elemanlarımız düzenli aralıklarla belirli eğitimlerden geçirilir. Son sistem cihazlara yönelik donanımlı hale getirilir. Önemli olan müşteri memnuniyetini sağlayabilmektir. Bu bilinçle uzun yıllar bu sektörde varlığımızı sürdürüyoruz. Klima bakım, montaj, onarım servisi, beyaz eşya bakım, onarım, montaj faaliyetleri, ankastre ürün bakım, onarım sistemleri için yetkili servisimize ulaşabilir arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Hızlı, Güvenilir ve Uygun Fiyatlı Teknik Destek Hizmeti

Bornova Samsung servisi fiyatları bütçenizi sarsmayacak ve probleminizi giderebilecek bir rakam sunuyoruz. En uygun fiyat aralıkları ile mağduriyetinizi gideriyoruz. Net bir fiyat öğrenebilmek için çağrı merkezi hattımız üzerinden bizleri arayarak yaşadığınız problemi kısaca anlatabilirsiniz. Ekip elemanlarımız yerinde tespit sistemi ile kısa sürede ücretsiz servisler ile bulunduğunuz alana ulaşıyor, gerekli görüldüğünde cihazınız atölyelerimiz de tamir edilebilmek için kısa süreliğine elemanlarımız tarafından alınıyor.

Her Yerden Ulaşılabilir Teknik Destek Hizmeti

Bornova Samsung telefon numarası üzerinden yaşadığınız probleme yönelik ürünlerinize dair teknik destek hizmeti alabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz içerisinde sizlere geri dönüş yapılarak arıza kaydınız oluşturulur. Mağduriyetinizi giderebilmek için en kısa sürede ekip arkadaşlarımız bulunduğumuz alana yönlendirilir. 7/24 bizleri arayabilir, hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri içerisinde bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bornova Samsung servisi çağrı merkezi destek hattımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Sıkıntı yaşadığınız problem net olarak tespit edildikten sonra gerekli görüldüğünde orjinal ve 1 yıl garantili yedek parça değişimi sağlanır. Ürününüz eskisi gibi çalışılabilir hale getirildikten sonra sizlere teslim edilir

Yorum yapın

HEMEN ARAYIN