Çiğli Bosch Servisi 7/24 Destek – 0850 305 70 64

İzmir’in en kalabalık ilçelerinin başında gelen Çiğli’de hizmet veren Bosch servisi firmamız siz değerli müşterilerimizin isteklerine 7/24 koşmaktan mutluluk duyuyor. Uzun zaman önce kurulan şirketimiz çatısı altında kendisini mesleklerinde kanıtlamış ve bu işi severek icra eden ustalardan kuruludur. Uzman kadromuz ile tüm kombi sorunlarına anında çözüm üretebiliyor ve problemleri kalıcı olarak gideriyoruz. Bunun yanında olası problemlerin önüne geçmek adına da önlemler alıyoruz. Artık gerek kombiniz su kaçırsın gerek patlamalı yansın, hiçbiri problemleri çözmemize bir engel teşkil etmiyor. Sizin yapmanız gereken şey Çiğli Bosch servisi olarak bizimle irtibat kurmanızdır. Eğer ki yaşadığınız ya da yaşayabileceğiniz olası sorunlar hakkında bilgi almak isterseniz bu yazının devamı sizi ilgilendiriyor olacaktır.

Karşılaşılabilecek Olası Kombi Arızaları

Her kombi sahibinin karşılaşabileceği olası arızalar mevcuttur. Bunların bilinmesi ve önleminin nasıl alınacağı hakkında bilgi sahibi olunması problemleri en az hasarla atlatmaya fayda sağlayacaktır. Öncelikli olarak bu problemlerin önüne geçilmesinin en önemli etkisi periyodik bakımlardır. Eğer siz kombinize iyi bakarsanız o da enerji tasarrufu yapmaya devam eder ve ömrü kısalmaz. Bununla birlikte maksimum verim sağlar. Dilerseniz şimdi olası sorunlara geçelim.

  • Kombinin çalışmasına rağmen ısıtmaması
  • Sıcak suyun açıldığı anda peteklerin aşırı ısınması
  • Patlamalı kombi
  • Kombinin su akıtması
  • Radyatörlerin altının soğuk üstünün sıcak olması
  • Sıcak su gelmemesi
  • Ses sorunu

Kombi Problemlerine Karşı Alınabilecek Önlemler

Kombi problemlerine karşı alınabilecek bazı önlemler bulunmaktadır. Bunların başında kalorifer tesisatını uzman bir ekibe yaptırmak gelmektedir. Eğer ki Çiğli Bosch servisi olarak bizimle iletişime geçerseniz bu hizmeti seve seve sağlarız. Ayrıca petek ve kombi bakımlarını düzenli olarak yaptırmalısınız. Bununla birlikte kombiniz hakkında tam bilgiye sahip olmalısınız. Olası problemlerde paniğe kapılıp kombiye zarar verecek hareketlerden kaçınmalısınız. Tüm bunlar ve daha fazlası hakkında bilgi almak, ekibimizden randevu alıp problemlerin üstesinden gelmek adına 0850 305 70 64  numaralı telefonu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mutlaka çözüm bulacak ve memnun kalacaksınız. Hatta ödeyeceğiniz rakamları öğrenince kulaklarınıza inanamayacağınıza da eminiz. Cüzi rakamlar talep eden bir firma olduğumuzu anlayacaksınız.

[Toplam: 0 Oy: 0]

Benzer İçerikler