Gaziemir Bosch Servisi 7/24 Destek – 0850 305 70 64

Isınma amacı ile kullanılan kombilerin bazı sorunları meydana gelebilir. Bu durumlar karşısında sakin olmalı ve kullandığınız cihaza göre yetkili servisi aramalısınız. İnsanlarımız oluşan kombi sorunlarına ilk müdahaleyi kendileri yapabilmekte ve bu işte ustaymış gibi sorunu kendileri çözmeye çalışmaktadır. Bilinmesi gerekir ki önlemler sizin tarafınızdan alınabilir ancak bu işte uzman değilseniz problemi daha da üst seviyelere taşıyabilirsiniz. O halde Gaziemir Bosch servisi arayarak sorunlardan kalıcı olarak kurtulmanız çok daha mantıklı olacaktır. Unutulmaması gerekir ki kombilerin pek çok farklı sorunu olabilir. Bunları bilmek alınabilecek önlemler adına büyük önem taşımaktadır.

Kombi Çalışmasına Rağmen Isıtmıyor Olabilir

En sık görülen kombi sorunlarından biri çalışmasına karşın ısıtmıyor olması olabilir. Bilinmesi gerekir ki Bosch markalı kombiler üstün teknoloji ürünleridir ve kolay kolay arızalanmazlar ancak tüketici kaynaklı sorunlar oluşabilir. Bunların başında da çalışıp ısıtmama sorunu gelmektedir. Sorunun nedenlerinden biri termostat derecesinin düşük olması olabilir. Yapabileceğiniz şey dereceyi artırmak olacaktır. Eğer problem hala devam ediyorsa kalorifer dönüş hattındaki filtrenin tıkalı olması bu probleme sebebiyet verebilir. Bununla birlikte peteklerin ve boru hattının temizlenmesi gerekebilir. İşte bu tür durumlarda 0850 305 70 64  numaralı telefondan bize ulaşarak gerekli desteği alabilirsiniz. Sorun kalıcı olarak kısa sürece çözülecek ve eski verimliliğinde kombinizi kullanmaya devam edeceksiniz.

Kombinin Patlamalı Yanma Sorunu

Kombi problemlerinden bir diğeri de patlamalı olarak yanmasıdır. Bilinmesi gerekir ki cihazın patlamalı olarak yanması bazı ciddi problemlerin olduğuna delalet edebilir. Örneğin cihazın yıllık periyodik bakımı yapılmamış olabilir. Doğal olarak bu sorunu yaşatması olağan olacaktır. O halde Gaziemir Bosch servisi olarak bizden destek almanız gerekecektir. Bir diğer nedeni ise cihaz yanarken birkaç saniye gecikmeli yanıyorsa gaz birikmesine neden olabilir. Bu da ciddi bir problemdir. Uzman ekibimizi arayarak adresinize çağırabilir ve problem tespiti yaptırabilirsiniz. Anında gerekli müdahale yapılacak ve sorun halledilecektir. Hızlı ve başarılı bir hizmet veren ekibe sahip olduğumuzu söylemek istiyoruz. Vereceğimiz güler yüzlü hizmet ve başarılı onarım sonucunda talep edeceğimiz rakamlar da yüzünüzü güldürecektir.

Benzer İçerikler