İzmir Bosch Servisi 7/24 Destek – 0850 305 70 64

Isınma ihtiyacını gidermek adına kullanılan kombiler belli zamanlarda bakıma ihtiyaç duyabilirler. Bilindiği üzere yüksek teknolojide üretilen Bosch kombi yoğuşma teknolojisini de kullanabilmektedir. Yoğuşmalı kombilerin mucidi Bosch olarak kendini lanse etmektedir. Satın alınan herhangi bir marka olsa bile düzenli olarak bakım yapılmadı zaman arızalanma durumları meydana gelebilir. O halde yapılması gereken zamanında bakım ve onarım olacaktır. İzmir’de aradığınız Bosch servisi bundan sonra 7/24 yanınızda olacak. Artık kombileriniz usta ellerde tamir edilecek ve bakımları yapılacaktır. Peki oluşabilecek sorunlar hakkında bilgi almak ister misiniz? O halde bu yazının devam kısmına da bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Konu Başlıkları

Kombi Arızalarına Karşı Bilinmesi Gerekenler

Kombilerin yaşatabilecekleri arızalara karşı alınabilecek bazı önlemler bulunmaktadır. Bununla birlikte arıza türlerini bilmek hasarı yükseltmemek için yapılacakları size gösterir. Ek olarak söylemek gerekirse İzmir Bosch servisi olarak 7/24 yanınızda olduğumuzu bildirmek isteriz. Artık kombilerinizin bakımı, tamiri ve onarımı için alanında uzman bir ekipten son derece ekonomik rakamlara destek alacaksınız. Beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olacaksınız. Ayrıca bilmelisiniz ki kullanılan pek çok kombi içerisinde su olmamasından ya da basınç azaldığından dolayı emniyet olarak kendisini kapatabilir. Doğal olarak yapılması gereken kalorifer devre suyunu takviye etmek ve kalorifer devre basıncını ayarlamak olacaktır.

Kombinin Su Kaçırması Normal mi?

Evlerde ve iş yerlerinde bulunan kombilerin bilinçli bir şekilde kullanılması gerekir. Aksi halde tüketici kaynaklı bazı sorunlar oluşacak ve bu da garanti kapsamına girmeyecektir. Ek olarak bazı tüketici kaynaklı olsa da garantiyi kapsayan sorunlar da mevcuttur. Peki kombinin su kaçırması normal midir? Tabii ki de bu bir soruna işarettir. Örneğin kombi tesisatında bir hata oluşmuş olabilir ya da kombinin su doldurma vanası arızalanmış olabilir. Bu tür durumlarda yapılması gereken tek şey 0850 305 70 64 numaralı telefondan bizlere ulaşmanız olacaktır. Eğer soruna kendiniz müdahil olmaya çalışırsanız alacağınız arızanın boyutu artabilir. Doğal olarak bu da yüksek maliyetlere sebebiyet verebilir. Alanında uzman ve çekirdekten yetişmiş ustalarımız ile gereken müdahale anında yapılacaktır.

Yorum yapın

HEMEN ARAYIN