Menderes Bosch Servisi 7/24 Destek – 0850 305 70 64

İzmir’de henüz yeni yayılan doğalgaz altyapısı ile birlikte kombilerin önemi daha da artmaya başladı. Bilindiği üzere kombi seçimi büyük bir önem taşımaktadır. Eğer ki doğalgaz aboneliği aldıysanız ve size bir de kombi gerekiyorsa kesinlikle doğru markalara yönelmeli, yüksek teknoloji ürünlerini tercih etmelisiniz. Aksi takdirde pek çok farklı sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Karşınıza bazı markalar çıkacaktır ve bunların başında Bosch olacaktır. Bosch marka kombi satın aldıysanız doğru seçimlerden birini yapmışsınız demektir. Tabii unutulmaması gerekiyor ki zamanla kombilerin bakıma ihtiyaçları olabilir. Bununla birlikte tüketici kaynaklı problemler yaşatabilir. Eğer böyle bir sorun yaşıyorsanız 0850 305 70 64  numaralı telefondan bize ulaşarak destek alabilir, problemleri kısa sürede giderebilirsiniz.

Konu Başlıkları

Kombi Sorunlarına Anında Müdahale

İzmir’in pek çok farklı ilçesine hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Her zaman mutlu müşteri potansiyelini artırmak istemektedir. Hizmet verdiğimiz markaların başında Bosch gelmektedir. Bosch kombilerin bütün arızaları ekibimiz tarafından titizlikle tespit edilir ve gerekli müdahale anında yapılır. Tahmin ettiğinizden çok daha kısa sürede sorun giderilir ve sizler memnun edilirsiniz. Tabii Menderes Bosch servisi olarak sizlerden böylesine ustalık için yüksek rakamlar talep etmemizi bekleyebilirsiniz. Sizi temin ederiz ki alacağımız ücretler kalite standartlarının üstünde verdiğimiz hizmetler ile ters orantılı olarak piyasa seviyesinde olacaktır. Ayrıca kredi kartı ile ödeme imkanı da tanıyoruz.

Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı

Verilen hizmetin kalitesini artırmanın en etkili yollarından biri de güler yüzlü anlayıştır. Öncelikli olarak kombi tamiri, onarımı ve arıza tespiti konularında hedef alınan müşteri olmalıdır ilkesi ile hareket ediyoruz. Sizleri memnun etmek adına elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bundan sonra Bosch kombilerinizin yaşatabileceği bütün olası problemlerinizi anında giderecek ve memnun kalmanızı sağlayacağız. Bu işe gönül vermiş ve uzun yıllarını adamış ustalarımız güler yüzlü hizmet verecektir. Kesinlikle beklenenden çok daha fazla verim alınacak ve problemler bir daha yaşanmaması üzerine giderilecektir. Böylesine bir hizmet için Menderes Bosch servisi olarak bizi tercih etmeniz doğru bir seçim olacaktır. Günün her saati telefon numaralarımızdan iletişim kurmanız mümkündür.

Yorum yapın

HEMEN ARAYIN