Narlıdere Bosch Servisi 7/24 Destek – 0850 305 70 64

Kombi bakım ve onarımı için kesinlikle işini son derece titiz bir şekilde icra eden firmaları tercih etmelisiniz. Biliyorsunuz ki kombilerin çeşitli arızaları mevcut olabilir. Doğal olarak bundan tam anlamıyla anlayan ve sorunu çok kısa sürede çözebilecek bir ekip sizin için ideal seçim olacaktır. İzmir’in birçok bölgesinde hizmet veren firmamız artık Narlıdere Bosch servisi olarak da görevdedir. Bundan sonra Narlıdereli hemşerilerimiz kombileri hakkında destek alabilecekleri bir firmaya sahipler. En uygun rakamlara arızalar giderilecek, gerekli bakım işlemi sağlanacak. Ayrıca ücretsiz arıza tespit hizmeti de alabilecekler. Bizi daha yakından tanımak adına yazının devamını da okumanız gerekiyor.

Konu Başlıkları

Olası Kombi Sorunlarına Anında Müdahale

Olası kombi sorunlarına anında müdahale eden ekibimiz bundan sonra problemlerinizden kısa sürede kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Artık Narlıdere Bosch servisi sayesinde kombilerinizi eski verimlilikleri ile kullanabileceksiniz. Bilmelisiniz ki kombinizin sıcak su vermiyor olması, patlamalı olarak yanması ya da ses yapması gibi ciddi sorunlar ekibimiz için pek de zor değildir. Artık çok kısa sürede sorunların giderilecek olması size çok iyi gelecektir. Bununla birlikte ekibimizin güler yüzlü hizmet anlayışı ile donatılmış kaliteli personellerden oluştuğunu söylemeliyiz. İşini uzun süredir icra eden tecrübeli ekibimiz sayesinde sizlerin memnun kalmasını sağlayacağız.

Isıtmayan Kombilere Anında Çözüm

Kombiniz çalışıyor ancak ısıtmıyor mu? O halde problem termostat derecesinde olabilir. Dereceyi çok düşük tutuyor olabilirsiniz. Kontrol etmelisiniz. Eğer ki derecede bir anormallik görünmüyorsa problem kalorifer dönüş hattındaki filtrede olabilir. Bununla birlikte peteklerin vanaları kapalı olabilir. Eğer problem bunlardan hiçbiri değilse kesinlikle 0850 305 70 64numaralı telefonumuzu arayarak bizimle iletişime geçmelisiniz. Sorunlarınıza anında çözüm üreterek kısa sürede kombinizi eskisi gibi kullanmanızı sağlayacağız. Talep edeceğimiz ücretler gözünüzü korkutmasın çünkü kalite ile ters orantılı olarak düşük rakamlar talep ediyoruz. Alanımızın en uygun rakamlı firması olduğumuzu da söylemeliyiz. Mutlu müşterilerimiz ile zirveye oynayan firmamız sizleri de mutlu müşterileri arasında görmekten memnuniyet duyacaktır. Ücretsiz arıza tespitinin yanı sıra hızlı onarım ve bakım hizmeti hoşunuza gidecek bir diğer özellik olacaktır.

Yorum yapın

HEMEN ARAYIN