Karabağlar Baymak Servisi 7/24 Destek – 0850 305 70 64

Son aylarda İzmir’de doğalgaz altyapısının yaygın hale gelmesi doğalgaz abonesi sayısını artırdı. Tabii hal böyle olunca kombi seçiminin önemi ortaya çıktı. Bilindiği üzere enerji tasarrufu sağlayan, maksimum verimle çalışan kombiler mevcut. Siz de bu tür kombileri satın almak istiyorsanız Baymak markasına yönelebilirsiniz çünkü alanının en başarılı markalarından biridir. Oldukça ekonomik rakamlara hem enerji tasarrufu yapan hem de maksimum verimli çalışan kombiler satın alabilirsiniz. Bilmelisiniz ki satın aldıktan sonra tesisatı için sizlere tecrübeli ve bu alanda başarılı uzman bir ekip gerekiyor. İşte tam bu noktada Karabağlar Baymak servisi olarak biz ön plana çıkıyoruz. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veriyoruz.

Konu Başlıkları

Kombi Montajı İçin Doğru Adres

Kombi montaj hizmeti veren firmamız aynı zamanda kalorifer tesisatınızı da ayarlayabilir. En iyi şekilde çalışacak ve sorun yaşatmayacak şekilde tesisat işlemleri yapılır. Tabii bu noktada kombiden kaynaklı olmayan, neredeyse tamamı kullanıcı kaynaklı olan problemler meydana gelebilir. Bu tür durumlarda panik yapmamalı ve hemen Karabağlar Baymak servisi olarak bizi aramalısınız. Sizin için gerekli olan tüm adımları uygular ve problemden kısa sürede kurtulmanıza yardımcı oluruz. Bir kere bile problem yaşamamak üzere tamirat işlemi tamamlanır. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile işini uzun yıllardır icra eden ekibimiz sizleri memnun edecektir.

Kredi Kartı İle Ödeme Kolaylığı

Nakit ödemenin müşterilerimiz için bazen sıkıntı olduğunu biliyoruz. Nakit, kredi kartı, banka kartı, havale, EFT gibi seçeneklerle ödeme alabiliyoruz. Bununla birlikte kredi kartına taksit seçeneği de sunuyoruz. Böylece ödemede kolaylık yapıyor ve sizleri mutlu ediyoruz. İzmir’in önde gelen firması olarak müşterilerimizi memnun edebilmenin bütün yollarını deniyoruz. Uzman ekibimiz evlerinizde sizleri ziyaret ediyor ve ücretsiz arıza tespit hizmeti veriyor. Bunun yanında çok hızlı bir şekilde sorun hallediliyor. Bu sayede zamandan da tasarruf sağlanmış olunuyor. Her zaman 0850 305 70 64  numaralı telefonu kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Sizin için en küçük soruları bile cevaplayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Ayrıca kombinizin periyodik bakımlarını yaptırmayı da ihmal etmemeli, düzenli aralıklar ile bizleri aramalısınız.

Yorum yapın

HEMEN ARAYIN