Konak Baymak Servisi 7/24 Destek – 0850 305 70 64

Evlerimizde herhangi bir eşya bozulduğu zaman ilk müdahaleyi kendimiz yapıyoruz, öyle değil mi? Özellikle toplum olarak bu tür sorunları çözmekte kendimizi usta sanıyoruz. Yanlış yapılan müdahale geri dönüşü olmayan sorunlara sebebiyet veriyor. Aynı durum kombi arızaları için de geçerlidir. Kombiniz arızalandığı zaman eğer usta değilseniz problemi çözmeniz çok büyük şans olacaktır. Bu nedenle ilk müdahaleyi uzman bir ekibe yaptırmalısınız. Bu işi doktora benzetebilirsiniz. Hastanın tedavisi doktor tarafından yapılmazsa hasta kaybedilebilir. Sizlere bu noktada Konak Baymak servisi olarak 7/24 hizmet sağlıyoruz. Bütün problemlerinizi çok kısa sürede çözüyor ve kombinizi eski sağlığı ile kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

Uzman Ekiple 7/24 Hizmet

Alanında uzman bir ekibe sahip olduğumuzu ve sorunlarınızı çok kısa süre içerisinde çözdüğümüzü söylemeliyiz. Ücretsiz arıza tespiti yapan ekiplerimiz gereken müdahaleyi adresinizde yapıyor. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen ustalarımız bu işte uzun yıllarını harcamış kişilerdir. Doğal olarak netice çok daha hızlı alınmaktadır. Sadece tamirat da yapmıyoruz. Bunun yanında kombinizin periyodik bakımlarını da yerine getiriyoruz. Artık Konak Baymak servisi sayesinde maksimum verim ve enerji tasarrufu sağlayacak şekilde kombinizi kullanmaya devam edebileceksiniz. Hiçbir zaman yüksek ücretler ödemeyeceğinizin de garantisini verebiliriz. Alanının önde gelen firması olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Kombi Sorunlarında Anında Müdahale

Kombi sorunlarında İzmir’de son derece meşgul olan firmalar bulabilir ve sorunun çözülmesi için günlerce bekleyebilirsiniz ancak ekibimiz hiçbir zaman meşgul değildir çünkü birden fazla ekibe sahibiz. Böylece müşterilerimizin isteklerini aynı gün yerine getirebiliyoruz. Çok kısa süre içerisinde problemi çözüyor ve uygun rakamlar talep ediyoruz. Kalite standartlarının üzerinde verdiğimiz hizmet karşılığında piyasanın altında fiyatlar talep ederek müşterilerimizi memnun ediyoruz. Ayrıca kredi kartı ile ödeme kolaylığı da sağlıyoruz. Bundan sonra kombiniz ne tür problem yaşarsa yaşasın anında eski sağlığına kavuşacaktır. Son olarak söylemek gerekirse yedek parça teminatı da sağlıyoruz. Piyasada pahalıya bulacağınız orijinal yedek parçaları ekonomik seviyelerde sizlere teslim ediyoruz. Bundan sonra 0850 305 70 64  numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilir ve isteklerinizi bildirebilirsiniz.

[Toplam: 0 Oy: 0]

Benzer İçerikler