Menderes Baymak Servisi 7/24 Destek – 0850 305 70 64

Kaliteli ve enerji tasarruflu kombi dendiği zaman akla ilk olarak Baymak geliyor. Bildiğiniz üzere uzun yıllardır kombi, termosifon, klima gibi ürünler üreten ve bunları müşterilerine yüksek kalite ürünü olarak ulaştıran Baymak, aynı zamanda enerji tasarrufu yapan ürünlerine de yer veriyor. Bundan sonra satın alacağınız kombilerden memnun kalacak ve diğer markalara göre daha az sorun yaşayacaksınız. Tabii bilmelisiniz ki yine de karşılaşabileceğiniz bazı sorunlar olacaktır ve bunların büyük çoğunluğu sizden kaynaklı olacaktır. Doğal olarak hemen Menderes Baymak servisi için bizi aramalı ve iletişime geçerek randevu talebinde bulunmalısınız. Oluşan arızalarınız çok kısa sürede halledilecektir.

Kombisi Su Kaçıranlar Dikkat Etmeli

Kombilerin yaşayabileceği birden fazla sorun bulunmaktadır. Bunlardan en sık rastlananı su kaçırma olayıdır. Bilinmesi gerekir ki kombi su kaçırıyorsa birçok farklı nedeni olabilir. En başta kalorifer tesisatında normalden fazla su eklenmiş olabilir. Bu da devre basıncını artırır. Olması gereken devre basında 1.5 bardır. Bu normal seviyede değilse problem buradan kaynaklanıyordur. Eğer hiçbir sorun yoksa kesinlikle tesisatta problem olabilir. Bu da yine Menderes Baymak servisi olarak bize ulaşmanız gerektiğine işaret etmektedir. Diğer yandan hava tahliyesi arıza yapmış olabilir. Sorunun temel sebepleri bunlardan biri olabilir. Kombinin su doldurma vanası arızalanmışsa yine su kaçıracaktır. O halde hemen destek almak için irtibat sağlamalısınız.

Ses Yapan Kombinin İşaret Ettiği Sorun

Kombi ses yaparak çalışıyorsa bu normal değildir. Eğer ses çıkıyorsa bunun bir probleme işaret ettiğini bilmelisiniz. Doğal olarak ilk kontrolleri kendiniz yapabilirsiniz ancak problemi çözmek için mutlaka yetkili ekibimize ihtiyacınız olacaktır. Kombinin fan motoru çalışmıyor ya da arızalanmış olabilir. Bu da ses yapacaktır. Aynı durum devir daim motorunun arızalanmış olmasından da kaynaklanabilir. Ayrıca üç yollu vanada problem olabilir. Tüm bunların çözümü çok kısa sürede ekibimiz tarafından yapılacak ve sizler son derece cüzi rakamlar ödeyerek kombinizi eski sağlıklı hali ile kullanmaya devam edeceksiniz. Daha fazla problemi kombi kullanmayın ve hemen bizi 0850 305 70 64  telefonumuzu kullanarak arayın. Kısa süre içerisinde sizi adresinizde ziyaret edeceğiz.

Benzer İçerikler