Kemalpaşa Baymak Servisi 7/24 Destek – 0850 305 70 64

Kombi markaları arasından öne çıkan Baymak, satışa sunduğu ürünleri ile dikkat çekiyor. Üstün teknolojiyi en iyi şekilde kombilerinde kullanıyor. Artık akıllı teknolojinin de kullanılıyor olması oluşabilecek ciddi sorunların önüne geçiyor. Bundan sonra kombi tercihinizi Baymak’tan yana kullanabilirsiniz. Tabii unutmamalısınız ki bu hiçbir zaman arızanın meydana gelmeyeceği anlamına gelmiyor. Geneli kullanıcı kaynaklı olmak üzere bazı problemler yaşanabiliyor. Bu noktada sizin yapmanız gereken tek şey 0850 305 70 64  numaralı telefonumuzdan bize ulaşmak olacaktır. Randevu talep edecek ve arızanın giderilmesini sağlayacaksınız. İzmir’in 18 farklı ilçesine hizmet veren ekibimiz aynı gün içerisinde sizleri adresinizde ziyaret edecektir.

Konu Başlıkları

Kombiden Ses Geliyorsa Bizi Arayın

Kombinin karşılaşabileceği birçok farklı sorun bulunmaktadır. Bunlardan en bilindiği ise kombinin ses yapıyor olmasıdır. Eğer bir kombi aşırı düzeyde ses çıkararak çalışıyorsa fan motorunda ya da motorda arıza meydana gelmiş olabilir. Bu da sese sebebiyet verebilir. Problemin çözümü oldukça basittir. Öncelikli olarak bizi arayacaksınız ve Kemalpaşa Baymak servisi olarak bizi çağıracaksınız. Çok kısa süre içerisinde arızalı yer tespit edilecek ve onarımı sağlanacak. Gerekiyorsa orijinal yedek parça takılacak. Böylece problem bir daha yaşanmamak üzere giderilmiş olacaktır. Her zaman müşterilerimizi memnun etmek adına çalıştığımızı, fiyatlarımızı da buna göre düzenlediğimizi belirtmek isteriz.

Su Kaçıran Kombi Sorunu

Kombiniz su mu kaçırıyor? O halde bu sorunun farklı nedenleri olduğunu unutmamalısınız. Burada anlatacaklarımızı iyi dinlemeli ve gereken müdahalede bulunmalısınız. Örneğin kombinin su kaçırıyor olması su takviyesinin aşırı fazla yapılmış olmasına işaret edebilir. Doğal olarak bunun alınması gerekir. Eğer problem hala devam ediyorsa kesinlikle problem daha farklı noktadadır. O halde Kemalpaşa Baymak servisi arayacak ve probleminizi dile getireceksiniz. Çok kısa süre içerisinde sorun halledilecektir. Eski sağlığında kombinizi kullanmaya devam edeceksiniz. Unutmamalısınız ki işinde tecrübeli ustalarımız sayesinde problem bir daha yaşanmayacaktır. Tabii farklı sorunlar meydana geldiği zaman yine bizi aramaktan çekinmemelisiniz. Kemalpaşa’da bulabileceğiniz en kaliteli firma olduğumuzu ve sizlere 7/24 hizmet vermekten memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz. Daima beklentilerinizin karşılanacağına emin olabilirsiniz.

Yorum yapın

HEMEN ARAYIN