Karşıyaka Baymak Servisi 7/24 Destek – 0850 305 70 64

İzmir’de doğalgaz kullanım oranı giderek artmaya başladı. Bu da kombi ve kalorifer tesisatına olan ihtiyacı artırdı. Eğer ki siz de Karşıyaka’da bulunuyorsanız ve böyle bir ihtiyaca sahipseniz kesinlikle bizimle iletişime geçmelisiniz. Uzman ekibimizde Karşıyaka Baymak servisi olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Verdiğimiz hizmetler kalite standartlarının üzerindedir. Tesisattan montaja kadar tüm işlerinizi halledebiliriz. Bunun yanında sorunu olan kombilerinizi tamir edebilir, periyodik bakımlarını yapabiliriz. Her zaman bizimle iş birliği yaptığınıza memnun olacaksınız. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlayan firmamız ekonomik rakamlar talep ederek yüzünüzü güldürmesini bilecektir.

Konu Başlıkları

Kombi Arızalarında Tehlikeli Anlar

Kombiler doğalgazı işleyerek sizlere ısı, sıcak su ve yanıcı gaz olarak verir. Doğal olarak önemleri yadsınamaz. Peki ama bu kadar önemli eşyalarınıza ne kadar değer veriyorsunuz? Bilmelisiniz ki kombi satın aldıktan sonra sizlere periyodik bakımlarının düzenli olarak yapılması gerektiği söylenecektir. Eğer ki bunu düzenli olarak yaptırmazsanız ciddi sorunlar meydana gelecektir. O halde bu problemleri yaşamak istemiyorsanız kesinlikle bakımlarına özen göstermelisiniz. Ayrıca unutmamalısınız ki biz Karşıyaka Baymak servisi sayesinde sizler elinizi bile kımıldatmadan bütün isteklerinizi karşılamış olacaksınız. Sadece bakım değil, aynı zamanda arıza tespiti, arıza giderimi, onarım ve yedek parça temini de yapıyoruz. Böylece tek bir adresten başarılı bir şekilde bütün beklentileriniz karşılanacaktır.

Patlamalı Yanan Kombi Sorunu

Patlamalı yanan kombi sorunu birçok müşterimiz tarafından ciddi derecede büyütülüyor. Bilinmesi gerekiyor ki kombi patlamalı olarak yanıyorsa kesinlikle bakıma ihtiyaç duyuyor demektir. Artık kombilerde de akıllı teknolojilerin kullanılıyor olması emniyeti kendisinin sağlamasına yardımcı oluyor. Bu sayede kombi büyük problemler yaşatmadan çalışmasını durduruyor. Size belirtiler gösteriyor ve servis çağırmanız gerektiğini işaret ediyor olabilir. Kombinin patlamalı yanma durumu meydana geldiyse mutlaka hiç müdahale etmeden 0850 305 70 64 numaralı telefonumuzu kullanarak bizlere ulaşmalısınız. Sorununuzu dile getirmelisiniz. Telefonda size yapmanız gerekenler anlatılacak ve anında adresinize intikal edilecektir. Bu sayede problem giderilecek ve sizler tekrardan kombinizi sorunsuz kullanmaya devam edeceksiniz. Sektöre vermiş olduğumuz uzun yıllar bizi alanımızın en tecrübeli firması yaptı. Bu tecrübeyi de işimize en iyi şekilde yansıtıyoruz.

Yorum yapın

HEMEN ARAYIN